Spółki

Stań się naszym Partnerem Chcesz znami współpracować? Kliknij w ten guzik!

wSTĘP

Nowoczesny ekosystem spółek i inwestorów

Zarządzaliśmy funduszami inwestycyjnymi, tworzyliśmy i zarządzaliśmy usługami wealth management. Współpracujemy z wieloma family office, funduszami i profesjonalnymi  globalnymi inwestorami. Widzimy jak trudno przebić się przez gąszcz informacji i dotrzeć do spółek, których szukamy.

Do tego rynki kapitałowe w Europie są coraz bardziej zintegrowane. Sami współpracując z inwestorami z USA, Singapuru, Kanady czy Australii widzimy, że zawarcie transakcji, nabycie większego pakietu akcji nie stanowi dziś problemu.

Problemem jest informacja. Aktualna, skondensowana, wysokiej jakości. Dlatego właśnie powstał Euro Capital Research. Dostarczamy narzędzie do komunikacji z profesjonalnymi inwestorami, aby mogli połączyć się z interesującymi ich podmiotami.

Mechanizm Działania

Jak to działa?

Współpracując z Euro Capital Research zostajesz dołączony do specjalnych list spółek rozsyłanych do inwestorów , okresowych newsletterów dla inwestorów, jak również aktywnie będziemy Cię promować w Europie.

Okresowo wysyłamy do spółki pytania, na które odpowiedź zajmuje ok. 5-10 min. Informacje te weryfikujemy i przesyłamy inwestorom, odpowiednio je tagując (oznaczając tematycznie). Dodatkowo spółki te analizujemy, gdy dostajemy zlecenie wyszukania podmiotów o określonych parametrach.

Zatrudniamy specjalistów z rynku kapitałowego, IR/PR, sztucznej inteligencji, analizy danych, aby nasze działania były skuteczne.

Współpracujemy też z podmiotami zajmującymi się PR i IR, przez co możliwe jest okresowe większe zaangażowanie sieci podmiotów w efektywny sposób – dzięki ustaleniu KPI oraz kontroli ilościowej i jakościowej działań wielu zaangażowanych osób.

Proces

Jak wygląda proces:

 • 1

  INITIAL COVERAGE

  Rozpoczynamy pokrycie, zbieramy dane, kontaktujemy się ze spółką, niektóre informacje pojawiają się okresowo na listach publikowanych na stronie i w social mediach.
 • users-meeting

  IN-DEPTH COVERAGE

  Gdy widzimy spółkę, która wyróżnia się transparentnością, konsekwencją w prowadzonej działalności oraz rzetelnością, przyznajemy specjalne wyróżnienie proponując jednocześnie promocję i aktywne pokrycie.
 • plug-2

  RESEARCH

  Na zapytanie okresowo organizujemy spotkania fizyczne i online z profesjonalnymi inwestorami i zarządzającymi. Koszt ustalany jest w zależności od podmiotu i wydarzenia.

Zbudujmy przyszłość razem!

Zatrudniamy Dołącz do naszego zespołu, angażując się w prace nad innowacyjnymi projektami, które kształtują przyszłość

Korzyści

Korzyści dla Twojej spółki

pin 2

Społeczność

Tworzenie zaangażowanej społeczności, długoterminowo związanej z Twoją spółką.

rate up

Pozyskanie kapitału, ABB

Czasem konieczne jest uplasowanie emisji, konsekwentna globalna komunikacja sprzyja sukcesowi takich działań.

browser chrome

Globalne podejście

Współpracujemy z międzynarodowymi inwestorami, komunikacja prowadzona przez naszą firmę odbywa się w kilku językach, pozwala to na dotarcie do dużej gamy inwestorów.

block

Zarzadzanie zdarzeniami

Dzięki konsekwentnej komunikacji możliwe jest zarządzenie zdarzeniami jednorazowymi, które mogłyby negatywnie odbić się na notowaniach i postrzeganiu spółki

goal 65

Transparentność

Przedstawianie informacji w porównywalny, skondensowany i zrozumiały sposób, aby skutecznie zainteresować inwestorów.

barcode qr

Social Media

Promocja w social mediach, za pomocą marki oraz kontaktów Euro Capital Research.

Research

Oto nasze artykuły:

Giełda

Czy MiFID II szkodzi małym i średnim spółkom?

Jedna ze zmian, co do której konsekwencji są rozbieżne zdania dotyczy rozdzielenia płatności za research od egzekucji zleceń. W wyniku tej zmiany, research musi być teraz traktowany i rozliczany oddzielnie od innych usług świadczonych przez firmy finansowe, takich jak transakcje finansowe. Ta reforma miała na celu zwiększenie przejrzystości i ograniczenie konfliktów interesów.

Giełda

Przegląd Sektorowy Europejskich indeksów

W tym artykule zagłębimy się w analizę, skupiając się na tym, które sektory gospodarcze są nadreprezentowane w kluczowych europejskich indeksach giełdowych. Zrozumienie, które branże dominują w indeksach takich jak CAC 40, DAX, czy WIG20, pozwoli nam odkryć, jakie typy spółek mają największy wpływ na dynamikę tych rynków, powodując wzrosty lub spadki. Ta analiza ukaże obecną strukturę i siły napędowe rynków, ale również pomoże nam przewidzieć, jakie czynniki mogą przyczynić się do przyszłych wzrostów lub spadków tych indeksów

Giełda

Rola Family Office na rynku

Czym jest Family Office? Family Office to zwyczajowa nazwa podmiotów, które specjalizują …

Giełda

Recenzja książki “Inwestowanie w wartość”

Książka jest obszernym kompendium wiedzy topowych inwestorów XX wieku. Pojawiają się w …

Obserwujcie nas na  LinkedIn!