Nasza Misja

Naszą misją jest zapewnienie jednocześnie szybkiego i efektywnego dostępu do informacji o europejskich mikro i małych spółkach dla wszystkich inwestorów, jednocześnie zapewniając możliwość dalszej pogłębionej analizy.

Nasza Wizja

Jesteśmy nie tylko profesjonalistami z wieloletnim doświadczeniem na rynkach kapitałowych z licznymi międzynarodowymi certyfikatami. Przede wszystkim jesteśmy inwestorami. Przez wiele lat obserwowaliśmy lukę w pokryciu mikro i małych spółek w Europie, a także efektywnej możliwości selekcji odpowiednich podmiotów do dalszej analizy, który pozwoliłby przejść przez szum informacyjny. 
Dlatego naszym celem jest stać się główną paneuropejską platformą do pierwszego kroku w trakcie selekcji spółek przez fundusze, family office, inwestorów instytucjonalnych, profesjonalnych a także inwestorów detalicznych o fundamentalnym podejściu.

Zbudujmy przyszłość razem!

Zatrudniamy Dołącz do naszego zespołu, angażując się w prace nad innowacyjnymi projektami, które kształtują przyszłość

Panel informacyjny przedstawia kluczowe wskaźniki sukcesu naszej firmy, podkreślając nasz zasięg i skuteczność. Z dumą współpracujemy z rosnącą liczbą przedsiębiorstw, rozszerzając naszą bogatą ofertę.

0
Spółek
Ilość spółek, która z nami współpracuje
0
Państw
Z tylu Państw pochodzą nasi Partnerzy
%
0
Zadowolonych Klientów
0
mln
Pokryte Aktywa
Zespół

Eksperci z wieloletnim doświadczeniem

Karol Matczak

CO-FOUNDER

k.matczak@eurocapitalresearch.com

Jakub Wojciechowski

co-founder

j.wojciechowski@eurocapitalresearch.com

Luis Sawicki

Junior analyst

l.sawicki@eurocapitalresearch.com

Co z tego mają partnerzy?

Współpraca z nami otwiera firmom dostęp do zaawansowanej wiedzy i doświadczenia w dziedzinie rynków kapitałowych. Zapewniamy ekskluzywną możliwość uzyskania pokrycia przez naszą platformę. Dzięki naszym narzędziom, firmy zwiększają swoją widoczność i rozpoznawalność, co przyciąga zainteresowanie zarówno inwestorów instytucjonalnych, jak i detalicznych.